Sünnet Düğün Organizasyonu Hakkında

Hakkımızda

Sünnet Organizasyonu Hakkında

Hakkımızda, Alanında 2000 Yılından Beri Binlerce Programa İmza Atan Organizasyon Şirketimiz Fatih’te Kurulmuştur. Kalite Ve uygun Fiyat Politikası İle Yıllardır En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Ediyor. İstanbul’un En Seçkin Salonlarında Profesyonel Ekiplerimizle Sorunsuz Ve Stressiz Organizasyonlar Yaptık.

Bizim Kalite Ve hizmetimizden memnun Kalan Müşterilerimiz Hem Kendileri hemde Tanıdıklarına Bizleri Tavsiye Ederek Her Geçen Gün Büyümeye Devam Ederek Bu Alanda Büyük Başarılara İmza Attık. sünnet tahtı modelleri ve yeniçeri kıyafetlerimizi tercih edebilirsiniz. 15 Yıllık Deneyimle Binlerce Program Yapmamız Hasebiyle Tecrübe Noktasında En Mükemmelini Sizlere Sunuyoruz.

Sünnet Organizasyonlarında; Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Balon Süsleme Organizasyonu, Mehter Takımı Gösterisi, Nostaljik Sokak Satıcıları, Palyaço Kiralama, Animasyon Grupları, İle Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

Sünnet Organizasyonlarında Sünnet Koltuğu Kiralama

Sünnet tahtı Kiralama Ve Yeniçeri Askerlerimiz Programdan Önce Mekana Gelir Hazırlıklarını Yapar. Programdan Esnasında Çocuğun Taşınması,Konfeti Ve Volkan Atımı Yapar, Takı Boyunca Çocuğun Başında Muhafız Gibi Beklerler.

Mehter Takımımız İse Çocuk Sünnet Koltuğu İle Taşınırken Arkadan  Marşlar Çalarak İçeri Muhteşem Bir Giriş Yaparlar. İçeri Girdikten Sonra Sahne Performansları Salonda Devam Eder.

Balon Süslemeleri Mekana Muhteşem Bir Hava Katmak Ve Salonu Tanınmayacak Kadar İlgi Çekici Hale Getiriyoruz. Balon Süslemelerinde; Papatya Balon, Zincir Balon, Nazar Boncuğu, Kemer Balon Yapmaktayız.

Animasyon Yiyecekleri Olarak Pamuk Şekerci Kiralama, Patlamış Mısırcı, Popcorncu, Osmanlı Macuncusu, Osmanlı şerbetçisi, Maraş Dondurmacısı Ve Lokmacı Kiralama Hizmetleri Sunuyoruz. Animasyon Yiyecekleri Arabaları Ve Elemanlarımız Kendi Bünyemizde Olup Dışarıdan Kiralama Yapılmamaktadır. Ürünlerimiz Temiz Ve Hijyeniktir.

Hayat Organizasyon. Organizasyonlarınıza Hayat Katar.