Sünnet Düğün Organizasyonu Servisi

sünnet düğünü organizasyonu

Sünnet Organizasyonunda Taht Yeniçeri Kiralama

Sünnet Düğünü Organizasyonu Yaptırmak İsteyen Yaz Sezonu İçin Bizimle İletişim Kurun. Sünnet Tahtı Kiralama ile değişmez bir gelenek haline gelen kiralama servisi 15 yıldır firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. sünnet tahtı yanında yeniçeri askerleri hizmeti ile sünnet organizasyonları inanılmaz bir görsellikte ve görkemli bir şekilde geçmektedir.

sünnet organizasyonu balon süslemeleri

Sünnet Düğün Cemiyetleri Zincir Balon Süslemeleri

sünnet tahtının diğer bir adı kral tahtıdır. sünnet olan çocuğu yeniçeri askerlerimiz sünnet tahtının üzerinde çocuğu salona getirirler. sünnet çocuğu salondaki misafirleri selamlar daha sonra salondaki yerine alınır. sünnet organizasyonlarına En renkli Balonlarla Renk katmak için sizlere en gösterişli programları sunuyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Ve Sünnet Tahtı Kiralama

sünnet tahtı kiralama hizmeti yanında mehter takımı kiralama, balon süsleme ve palyaço kiralama hizmeti de sunmaktayız. ayrıca pamuk şeker arabası, popcorn arabası, patlamış mısır arabası ve Osmanlı macunu kiralama hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. özel organizasyonlara değer katmak ve sevdiklerinize güzel sürprizler yapabilirsiniz.

kiralık taht ve yeniçeri istanbul

Kiralık Sünnet Tahtı Modellerimiz Çok Şık.

Erkeklerin hayatında çok önemli dönüm noktaları vardır. Bazı günler unutulmaz olur ve tüm sohbetlerde gülerek ve neşeyle anlatılır. Çocukken yaşadığımız bazı anlar hele bir de mutlu ve güzel geçti ise hiç unutulmaz ve sohbetlerin önemli konuları arasına girer. Erkek çocukları için hayatlarının ilk önemli dönüm noktası belki de sünnetleridir.

taht süsleme mavi

Sünnet Düğün Organizasyonları Palyaço Kiralama

Sünnetleri unutulmaz kılan pek çok faktör vardır. Bunlardan en önemlisi yaşanan büyük korku diğeri de sünnet çocuğu olan kişinin sünnet düğünü esnasında en çok ilgiyi gören en çok sevilen ve hediyeler verilen kişi olmasıdır.

mavi beyaz zincir balon süsleme

Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı Kiralayın.

Anne ve babalar tarafından çocuklarına çok özel ilgi gösterilen bu günler, bazı küçük detayların da sağlanması halinde çok daha unutulmaz çok daha akılda kalıcı ve çocukları mutlu eden etkinlikler haline dönüşebilmektedir. İşinin Ehli Ve Uzman Organizasyon Firması Olarak En Kaliteli Programları Yapmaktayız.

mavi sünnet tahtı kiralama

Sünnet Organizasyon Kampanyası

 1. Sünnet Koltuğu Kiralama
 2. 4 Yeniçeri Askeri Kostümlü
 3. Yeniçerilerin Tahtı Taşıması
 4. Salon Kapısına Kemer Balon
 5. Tahtın Arkasına Ters U Şeklinde Balon
 6. Papatya Balon Süslemeleri
 7. Serpme Balonlar
 8. Palyaço Hizmeti
 9. Yüz Boyama Ve Sosis Balon Servisi
 10. Oyun Ve Yarışma Etkinliği
 11. Kolonya Ve Lokum Dağıtımı

Sünnet Kampanyası Sadece 1.200 TL

sünnet tahtı kiralama istanbul fiyatları

İstanbul Kiralık Sünnet Tahtı Modelleri

Çocukların kendini Çok Özel ya da bir kral gibi hissetmesini sağlayan sünnet tahtı, son dönemlerde birçok sünnet düğününde çocukları mutlu etmiştir. Firmamız tarafından da sünnet tahtı kiralama hizmeti En Şık Modellerle Sizlere Sunuluyor. Beyaz, Kırmızı Ve Mavi Taht Modellerimizden Tercih Yapabilirsiniz.

balon süsleme sünnet organizasyonu

sünnet Düğün merasimleri ve sünnet düğünlerini sizler için unutulmaz kılmak için bize ulaşın. 0532 692 98 48