taht süsleme ve kiralama fiyat

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askerleri

Sünnet Tahtı Gösteri Organizasyonu

taht ve yeniçeriler

Kiralık Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri AskerleriSünnet Düğünlerinin Vazgeçilmezi Olan Sünnet Tahtı Kiralama Yanında Nostaljik Sokak Satıcıları İle Pamuk Şekeri Arabası, Popcorn Arabası Kiralama, Patlamış Mısır Arabası, Osmanlı Macunu Kiralama, Osmanlı şerbeti Kiralama, Maraş Dondurmacısı. kiralık sünnet tahtı fiyatlarımız uygundur. kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın ve bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. 20 yıla yakın süredir sünnet düğünlerinde sizlere hizmet sunuyoruz. ayrıca sadece yeniçeri askeri de kiralayabilirsiniz.

sünnet kampanyası

Sünnet Düğün Organizasyonlarında 20. Yıl

Sünnet Organizasyonlarında Balon Süslemeleri de Yapmaktayız. Sünnet Düğününde Papatya Balon, Kemer Balon, Sütun Balon, Nazar Boncuğu Süslemeleri İle Salonu Tanınmayacak Hale Getiriyoruz. Ayrıca Sünnet Düğünlerinde Çocuklara Hoşça Vakit Geçirmeleri İçin Palyaço Kiralama Hizmeti de Vermekteyiz. Palyaçolar Yüz Boyama, Sosis Balon Dağıtımı, Oyunlar, Yarışmalar İle Çocuklarınızla İlgilenirler.

sünnet organizasyonu taht kiralama

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askerleri

Çocuğunuz İçin Erkekliğe İlk Adım Attığım Bu Dönemde, Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerle Mekana Muhteşem Bir Giriş Yapmasını Sağlıyoruz. Sünnet Koltuğu Ve Yeniçeri Askerlerimiz Takı Merasimi Boyunca Salonda Sünnet Tahtının Başında Çocuğunuzu Beklerler.

sünnet koltuğu süsleme fiyatları

Kiralık Sünnet Koltuğu İle Sünnet Düğünlerindeyiz

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri Askerlerimizin Yanında Mehteran Takımı Kiralama Hizmetimiz de Mevcuttur. Mehter Takımı Taht Ve Yeniçerilerin Girişine Coşku Katarlar Ve Bizleri Osmanlıya Götürürler. Yeniçeriler ve taht Fotoğraf Çekimlerine Renk Katarlar. En Güzel Resimleri Ekiplerimiz İle çekilin.

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Hizmeti, Palyaço Kiralama, Balon Süsleme, Mehter Takımı Ve Sokak Satıcıları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir