taht süsleme ve kiralama fiyat

Sünnet Tahtı Yeniçeri Askerleri

en şık taht modelleri

Kiralık Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu

Sünnet Tahtı Yeniçeri AskerleriSünnet Düğünlerinin Vazgeçilmezi Olan Sünnet Tahtı Kiralama Yanında Nostaljik Sokak Satıcıları İle Pamuk Şekeri Arabası, Popcorn Arabası Kiralama, Patlamış Mısır Arabası, Osmanlı Macunu Kiralama, Osmanlı şerbeti Kiralama, Maraş Dondurmacısı. Kiralık sünnet tahtı fiyatlarımız Son Derece uygundur. kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın ve bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. 20 yıla yakın süredir sünnet düğünlerinde sizlere hizmet sunuyoruz. Ayrıca sadece yeniçeri askeri de kiralayabilirsiniz.

sünnet organizasyon taht kiralama

Sünnet Düğün Organizasyonlarında 20. Yıl

Sünnet Organizasyonlarında Balon Süslemeleri de Yapmaktayız. Sünnet Düğününde Papatya Balon, Kemer Balon, Sütun Balon, Nazar Boncuğu Süslemeleri İle Salonu Tanınmayacak Hale Getiriyoruz. Ayrıca Sünnet Düğünlerinde Çocuklara Hoşça Vakit Geçirmeleri İçin Palyaço Kiralama Hizmeti de Vermekteyiz. Palyaçolar Yüz Boyama, Sosis Balon Dağıtımı, Oyunlar, Yarışmalar İle Çocuklarınızla İlgilenirler.

sünnet tahtı kiralama fiyatı sünnet düğünü

Sünnet Tahtı Yeniçeri Askerleri

Çocuğunuz İçin Erkekliğe İlk Adım Attığım Bu Dönemde, Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerle Mekana Muhteşem Bir Giriş Yapmasını Sağlıyoruz. Sünnet Koltuğu Ve Yeniçeri Askerlerimiz Takı Merasimi Boyunca Salonda Sünnet Tahtının Başında Çocuğunuzu Beklerler.

sünnet organizasyonu 2023

Kiralık Sünnet Koltuğu İle Sünnet Düğünlerindeyiz

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri Askerlerimizin Yanında Mehteran Takımı Kiralama Hizmetimiz de Mevcuttur. Mehter Takımı Taht Ve Yeniçerilerin Girişine Coşku Katarlar Ve Bizleri Osmanlıya Götürürler. Yeniçeriler ve taht Fotoğraf Çekimlerine Renk Katarlar. En Güzel Resimleri Ekiplerimiz İle çekilin.

yeniçeri kiralama taht kiralama

Yeniçeri Askeri Kiralama Servisi

Kostümlü Yeniçeri Askerleri ile sünnet tahtının üzerinde taşıdığımız sünnet çocuğu gelen misafirleri tahtın üzerinde selamlıyor. en muhteşem ve gösterişli sünnet düğün programları hayat organizasyon şirketimiz tarafından sizlere hizmet sunuluyor. Tecrübeli ekiplerin sunduğu programlarımız son derece uygun ve hesaplıdır.

kiralık sünnet tahtı ne kadar

En şık Sünnet Düğün Tahtı Modelleri

İstediğiniz Renk Ve modelde Taht Kiralama Hizmeti İçin Şirketimizde Genel Bilgi Alabilir Sünnet Düğünlerinize renk Katabilirsiniz. Tahtlarımız Beyaz, Kırmızı, Mor, Ve Mavi Renklerdedir. Beğendiğiniz Sünnet Koltuğu Modelini Balonlarla Süslüyor Cibinlik Ve Puflar İle Misafirlerinizin beğeneceği Hale Getiriyoruz.

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Hizmeti, Palyaço Kiralama, Balon Süsleme, Mehter Takımı Ve Sokak Satıcıları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir