Sünnet Tahtı Yeniçeriler İle Sünnet Düğünü

Sünnet Tahtı Yeniçeriler İle Sünnet Düğünü

Sünnet Tahtı Yeniçeriler İle Sünnet Düğünü

Sünnet Tahtı Yeniçeriler İle Sünnet Düğünü, Hayat Organizasyon Olarak Sünnet Tahtı ve yeniçeri askerlerimizle Ahmet Bey’in oğlunun sünnet düğününde muhteşem bir sünnet organizasyonu gerçekleştirdik. Sizin ve evladınız için çok özel bir gün olan sünnet organizasyonu ile en unutulmaz sünnet törenlerini yapıyoruz. Sünnet tahtları modelleri, yeniçeri askerleri, palyaçolar, mehteran takımları ile sünnet düğünleri asla unutulmayacak.

Sünnet Organizasyonunda Sünnet Tahtları Kiralama

  1. Sünnet Taht ve yeniçeri askerlerinin yanında balon süsleme ve palyaço kiralama hizmetini de sunduk.
  2. Florya Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.
  3. Sizlerde sünnet organizasyonlarında sünnet koltuğu ve yeniçeri askerlerimizi tercih edip bizi arayabilirsiniz.

sünnet organizasyon sünnet tahtı fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama %10 İndirimli Fiyatlarla

Sünnet erkek çocuklarının erkekliğe ilk adımı olarak kabul görüldüğü için sünnet çocuğuna çok güzel bir düğün yapılır. Bu düğünde renk renk süslemeler, balonlar, gösteriler ve çocuklara yönelik basit organizasyonlar da yapılır. Sünnet Organizasyonlarında en uygun fiyatları öğrenerek rezervasyon yaptırın.

İstanbul taht kiralama mehter

Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatları

Ama bir sünnet töreninin en dikkat çeken aksesuarı sünnet tahtıdır.  Sünnet olan çocuk gelen misafirleri tahtının önünde karşılar. Kiminin yeğeni, kiminin torunu, kiminin köylüsüdür ama hepsi için göz nurudur. Maşallahlara, öpmelere doyamazlar bu küçük erkeği. Aileler sünnet düğünlerinde mutlaka sünnet tahtı kiralama yaparak çocukları mutlu etmek isterler. Özel olarak tasarlanmış bu sünnet tahtları sünnet düğününün başköşesinde yerini alacaktır.

sünnet organizasyon sünnet koltuğu kiralama

Sünnet Organizasyonu Süslemeleri

Sünnet, genellikle düğünden önce yapıldığı için sünnet çocuğu tahta rahat rahat keyfince kurulacaktır. Sünnet tahtı kiralama yapıldığı takdirde, bu tahta ihtişamlı sünnet elbisesi, takkesi ve maşallah yazılı şerit ile beraber kurulacaktır. Sünnet düğünleri anne ve babaların en mutlu oldukları ve çocukları ile gururlandıkları bir gündür.

sünnet koltuğu ücretleri

En Güzel Sünnet Düğünlerini Yapıyoruz.

Yerine göre mevlidi, kınası ve eğlenceleri ile her bir ayrıntısını defalarca gözden geçirirler. Bu en özel günde beğendiğiniz her şeyi sünnet tahtı kiralama ile düğününüze getiriyoruz. Artık taht kiralamak çok kolay bir telefonla istediğiniz tüm mekanlara ve adreslere elemanlarımız tahtları nakliye araçlarımız ile ulaştırıyoruz.

kiralık taht yeniçeri askerleri

İstanbul Sünnet Tahtı kiralama fiyatları ve sünnet tahtı modellerimiz için bizden destek alın.

0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir