Kiralık Sünnet Tahtı Modelleri

taht ve yeniçeriler

Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Kiralama

sünnet organizasyonu

Sünnet Düğün Cemiyeti

Kiralık Sünnet Tahtı Modelleri ve Sünnet Tahtı Kiralama Hizmetlerimizde Yararlanma İçin Bizi Arayıp Bilgi Alabilirsiniz. Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerimiz ile Özel Günlerinizde Sizlere Ve Misafirlerinize Unutulmaz Anlar Yaşatıyoruz. Sünnet Tahtı Modellerimizi Tercih Edip Organizasyona Aracımızla Getirip Bırakıyoruz. Program Bitiminde Tekrar Gelip Alıyoruz.

kiralık yeniçeri askeri

sünnet düğünleri

Sünnet Tahtı Kiralama

Çocuklarımız bizim en büyük hazinelerimiz. Onları hayata hazırlamak için yapmayacağımız fedakarlık yoktur. Onlara dair her şeyin çok güzel olmasını isteriz.

Evladımızın erkek olduğunu öğrendiğimiz ilk günden itibaren sünnet töreninin nasıl olacağı konusunda kafa yormaya başlarız ve onu sünnet tahtında hayal ederiz. Günümüzde bunlar sünnet tahtı kiralama ile bir hayal olmaktan çıkmıştır.

Sünnetin kesin bir zamanı bulunmadığından, doğumundan ilkokul çağlarına kadar bir süre içinde yapılabilir. Sünnet zamanı yaklaştıkça heyecan başlar ve dededen teyzeye tüm ailenin katılabileceği bir gün belirlenir.

Sonra da itinayla davetiyeler seçilir. Davetiyenin üzerine her ne yazılırsa yazılsın sünnet çocuğunun artık adam olma yolunda olduğu ve biraz da korktuğu özellikle belirtilir. Aileler sünnet kınası yapacaklar veya sünnet yemeği vereceklerse ayrıca belirtirler.

Kiralık Sünnet Tahtı Modelleri

Sünnet Koltuğu Ve Yeniçerilerimiz Sünnet Organizasyonlarında Sünnet Olan Yavrumuzu Sünnet Koltuğunda Taşıyoruz. Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerimiz ile Birlikte Mehter Takımı Mehter Marşları Çalarak Salona Giriş Yaparız. Salonda Belli Bir Süre Tahtın Başında Yeniçerilerimiz Beklerler.

Bu Arada Sahne de Olan Mehter Takımımız Mehter Marşlarını Çalmaya Devam Ederler. Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askerleri Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın Bilgi Alın.

Kiralık Sünnet Tahtı Modelleri

Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerimizi Sünnet Organizasyonlarınız İçin Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir