Sünnet Tahtı Yeniçeri Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama Organizasyonları

Sünnet Tahtı Yeniçeri Kiralama

Sultan Sarnıcında Sünnet tahtı kiralama

Sünnet Tahtı Yeniçeri Kiralama ile Leyla hanımın oğlunun sünnet düğününü gerçekleştirdik. sünnet koltuğu yeniçerilerin yanında palyaço hizmeti ve zincir balon süsleme, papatya balon hizmeti sunduk.

sünnet organizasyonlarında en iyi hizmeti almak için bizden destek alın. Şık ve farklı sünnet tahtı modelleri için bizden bilgi alın. işin erbabı ve deneyimli kadrolarımız ile en mükemmel organizeleri yapıyoruz.

sünnet organizasyon sünnet koltuğu

Kiralık Sünnet Koltuğu Fiyatları

Organizasyon firmamıza en çok sorulan sorulardan birisi de kiralık sünnet tahtı fiyatları yaklaşık olarak kaç liradır şeklinde olmaktadır. taht fiyatları genelde bir kaç kritere göre belirlenmektedir.

Bunlar; yapılacak etkinlik süresi ve etkinlik alanının firmamıza olan uzaklığı ile doğru orantılıdır. Uzun yıllardır organizasyon sektöründe lider konumdaki firmamız şu konuda iddialıdır ki kiralık taht çok uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet ile firmamız tarafından karşılanabilecektir.

Yapacağınız tüm sünnet törenleri için sünnet Koltuğu modelleri ya da diğer organizasyon bilgileri için lütfen bizi arayınız. Mükemmellik detaylarda gizlidir, siz de detaylar için arayınız. Kiralık sünnet Tahtı Ücretleri için en net fiyatı firmamızın yetkilisinden dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

sünnet tahtı gösterisi kiralık taht

Sünnet Tahtı Yeniçeri Kiralama

Sultan Sarnıç’ta Osmanlı Konsepti İle Yaptığımız Sünnet Düğününde mehter takımı ile coşkuyu zirveye taşıdık. sizlerin ve yavrunuzun o özel günde mükemmel bir program ile yapmaya ne dersiniz. İstanbul’da en seçkin salonlarda sünnet düğünü yaptırmak istediğinizde organizasyon şirketimizi arayarak detaylar hakkında bilgi alın.

artık insanımız etkinlik ve organizasyonları en şık, en güzel ve en ilgi çekici yapmak için bizden destek ve yardım almaktadır. her zaman ihtişamlı ve görkemli organizasyonlara imza atan firmamızı arayıp sizde muhteşem organizasyonlar yaptırın.

kostümlü taht yeniçeri fiyatları

Sünnet Organizasyonu Kampanyası

 1. Sünnet Tahtı Kiralama
 2. Yeniçeri Askerleri 4 Kişi Kostümlükampanyalı fiyatlar
 3. Salonun Balonlarla Süslenmesi
 4. Zincir Balon İle Kapıya Kemer Balon
 5. Papatya Balon Süslemesi
 6. Serpme Balonlar
 7. Palyaço Kiralama Servisi
 8. Yüz Boyama
 9. Sosis Balon dağıtımı
 10. Oyun Aktiviteleri
 11. Yarışmalar
 12. Pamuk Şeker Dağıtımı Sınırsız
 13. Lokum Ve Kolonya İkramı
 14. Karşılama Hostes Temini

Hepsi Sadece 1.250 TL

kiralık sünnet tahtı

sünnet tahtı yeniçeri askerleri ile bizleri arayın bilgi alın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir