Şişme Oyun Parkları Kiralama

Kiralık Şişme Oyun Parkları

Şişme Oyun Parkları Kiralama – Eskiden kullandığımız parklar için demirden yapılan kaydıraklar, tahterevalliler ya da salıncaklar artık tarih olmuştur. Günümüzde çocukların en çok sevdiği parklar, şişme oyun parkları haline gelmiştir. Şişme oyun parkuru kiralama ile temin edilen tüm oyun parklarında çocukların ilgisini çekebilecek renkler bulunmakta olup, yumuşak zeminler, doyumsuz eğlenceler ve adrenalin en üst noktasına ulaşmaktadır.

Şişme Oyun Parkı Fiyatları %20 İndirimli

Çocuklar ekonomik fiyatlar ile yapacağınız şişme oyun parkı kiralama sayesinde gönüllerince eğlenebilmekte, dilerlerse şişme tırmanma platformuna çıkmakta, zıp zıplar ile istedikleri kadar zıplamakta, şişme top havuzlarında kendilerinden geçmekte ve devasa şişme kaydıraklar ile çok yukarılardan aşağılara doğru kaymanın tadını çıkarmaktadırlar.

Şişme Oyun Alanları Kiralama

Firmamız şişme oyun alanı kiralama hizmetinde de siz değerli müşterileri için en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti gerçekleştirmektedir. oyun Alanı kiralama hizmetimiz teknik destek elemanlarımız ile birlikte verilmekte olup, parkların kurulumu ve sökümü bizzat teknik elemanlarımız tarafından hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir.

Şişme oyun Parkuru kiralama süresi boyunca oluşabilecek her türlü arıza ya da aksaklık için yetkili ekibimiz alanda sürekli bulunacak ve gerekli tedbirleri alacaktır. Bununla birlikte çocuklar için en güvenlikli şekilde tesis edilmiş olan çocuk oyun parkları, kaza riski çok düşük olan şekilde emniyetli bir tarzda üretilmektedir.

Şişme Oyun Parkları Kiralama

Bu sayede, konuklar gönüllerince eğlenebilir ve günün tadını çıkarabilirler. Şişme oyun parkı kiralama yaptıysanız büyüklerin gözlerinin arkada kalmasına da hiç gerek yoktur. her oyun parkurumuzun başında bir elemanımız uzman mevcuttur. özel etkinlik alanlarınız inanılmaz eğlenceli hale geliyor. 7 den 77 ye her kesime hitap eden oyun alanlarımız mevcuttur.

Şişme oyun parkı kiralama için bizi aradığımız takdirde, talebinize en kısa sürede ve en uygun fiyatlar ile karşılık verilecek, çocuklarımızın hayatları boyunca unutamayacakları felekten bir gün yaşamalarına imkân tanınacaktır. Sizler de şişme oyun parkı kiralama hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Şişme Oyun Parkı Kiralama Servisimizi Arayarak Fiyatlarımız Ve Modeller hakkında Geniş Bilgi Alın.
0532 692 98 48