en muhteşem mehteran takımı gösterisi

Mehter Takımı Gelin Alma Programı

Mehter Takımı Gösterisi Mehter Takımı Gösterileri İle Geçmişten Gelen Bu Sese Kulak Veren, Binlerce Kişi Mehter Takımı Gösterileri İle Organizasyonlarına Coşku Kattı. Sizlerde Mehter Takımı İle Sünnet Düğünlerinde, Fuar Organizasyonlarında, Açılış Organizasyonlarında Ve Düğün Organizasyonlarında Bizleri Arayabilirsiniz. 8 Kişilik Mehteran ekibi fiyatımız 7.500 TL’dir.

En Uygun Mehter Ekibi Fiyatları Ne Kadar?

Mehter Takımı Gösterisi Hizmeti İle Sünnet Düğünü Ve Düğün Organizasyonlarınıza Coşku Ve Heyecan Katıyoruz. Mehteran Takımı Ekibimiz Alanlarında Profesyonel Ve Tecrübeli İsimlerdir. Yılların Tecrübesiyle Sizlere En İyisini Sunmak İçin Bize Ulaşın. Ülkemizin Bir çok Noktasında bulunan mehter ekipleri ile en ücra yerlere kadar mehter marşlarını seslendiriyoruz. 17 yıldan beridir sizlere hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin En Büyük Mehter Takımı Organizasyonu

Anaların, evlatlarının saçlarını kınalayarak harbe gönderdiği, onların da düğüne gider gibi savaşa gittikleri bir neslin devamı olan bizler de vatan ve millet aşkıyla büyümüş, bayrak görünce duygulanan ve coşan bir milletiz. Bu millet tarihte büyük zaferlere imza atmış, savaşlar esnasında davulun sesiyle coşmuş ve kıtalar almış tüm dünyaya adalet yaymıştır.

mehter takımı fiyatları ne kadar

Mehter Takımı Fiyatları Ne Kadar?

  1. 8 Kişiden Oluşan mehteran Ekibi Fiyatları Ne Kadar?
  2. 10 Kişilik Mehteran takımı gösterisi Kaç para?
  3. 12 Kişilik Mehter ekibi Programları Kaç TL?
  4. 15 Kişilik Mehteran Takımı Etkinliği Ne Kadar?

kiralık mehter takımı organizasyonu

En Kaliteli Mehteran Bölüğü Hizmeti

İşte o davul, dünyanın ilk askeri bandosu olan Mehter Takımı’na ait olan davuldur. “Ceddin deden, neslin baban” diyerek tüm orduyu coşturan, gözünü budaktan esirgenmesini sağlayan bu büyüleyici güzellikler, günümüze kadar gelmiş ve bizleri coşturmaya devam etmektedir.

açılış organizasyonu mehteran takımı

Mehter Takımı Fiyatları Çok Ekonomik

Organizasyon firmamız tarafından yapılacak bütün faaliyetlerde Mehter Takımı tahsisi yapılmaktadır. İstanbul’un her bölgesine, muhteşem kıyafetleri, orijinal saz ve çalgı aletleri ve en önemlisi de tarihi tam manası ile yansıtan profesyonel ekibimiz ile ulaşmakta ve etkinliklerinizi şenlendirmekteyiz.

sünnet organizasyon mehter kiralama

Mehter Takımı İle Sünnet Düğün Organizasyonu Yapıyoruz

Sünnet düğünlerinin daha gösterişli ve coşkulu geçmesi adına, profesyonel mehteran ekibi ile en sevilen marşları seslendirerek gelen davetli ve konuklara unutulmaz anlar yaşatıyoruz. İster salona girişte misafirleri karşılarız, isterseniz Salona Sünnet Çocuğu İle Birlikte Muhteşem Bir Çıkış Yaparız. Salona Girdiğimizde salonun Sahnesinde yine marşlarımızı çalarak ortamı renklendiririz.

İşyeri açılışı mehteran

Açılış Organizasyonlarında Mehteran Ekibi Gösterisi

Dükkan açılış organizasyonlarında balon süsleme, palyaço kiralama ve ses sistemleri yanında mehteran ekibi gösterileri ile açılışlara farklı bir ivme kazandırın. En coşkulu marşları çalarken tüm mahallede ve sokaktaki insanların ilgisini toplarken dükkan açılışına renk katıyoruz. İster dükkanın önünde, ister caddede marşlar çalarak dolaşıyoruz. Ekiplerimizi Çok Beğeneceksiniz Çünkü Biz Bu İşin Ustasıyız.

İstanbul mehter ekibi kiralamak ne kadar

İstanbul Mehteran Gösterisi Ve Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

mehteran takımı dükkan açılış organizasyonu